Succesvolle tennisclinic voor kinderen smaakt naar meer LTC Bedum

Op 14 juli, de eerste maandag van de grote vakantie, was er bij LTC Bedum de tennisclinic: Kids, maak kennis met tennis.

Succesvolle tennisclinic voor kinderen smaakt naar meer LTC Bedum 2

Georganiseerd door Yaron van Dellen en Jan-Marc Nijhof vond op een stralende dag de tennisclinic plaats, met een opkomst van 37 enthousiaste kinderen. In de ochtend stond het programma volledig in het teken van tennis: onder begeleiding van een trainer en begeleiders werd er hard gewerkt aan techniek, coördinatie en spelinzicht. De kinderen lieten zich van hun beste kant zien en bleven de hele ochtend fanatiek en geconcentreerd op de baan.

Succesvolle tennisclinic voor kinderen smaakt naar meer LTC Bedum 3

Na de verzorgde lunch was er ruimte voor ontspanning en plezier. De kinderen genoten van allerlei spelletjes, een verfrissing in het zwembad en een gezellige bingo met leuke prijsjes. Er werd veel gelachen en de sfeer zat er goed in. Een aantal fanatiekelingen was niet van het tennisveld af te krijgen en pakten hun moment om zelf met een racket en bal extra te oefenen.

Succesvolle tennisclinic voor kinderen smaakt naar meer LTC Bedum 1

De dag werd feestelijk afgesloten met een door Jumbo Bedum, AVD entertainment, Garnwerd aan Zee en Slagerij Havinga ruimschoots goed verzorgde gezellige barbecue voor kinderen, ouders en vrijwilligers. Het was een zonnige, sportieve en vrolijke dag, een mooie en goede start van de vakantie.

Gezien het enthousiasme en de blije gezichten kijken we nu al uit naar de herhaling van dit succes volgend jaar!

Heb je zin om nog een keer te komen: vanaf vrijdag 18 juli tot en met vrijdag 21 augustus is er elke vrijdag een vrije inloop voor tennis spelletjes van 14:00 tot 16:00 uur.

spelletjes middag ltc bedum elke vrijdagmiddag

Facebook TwitterLinkedin
­