Slagerij Havinga Bedrijvenvoetbaltoernooi trekt volle zalen en brengt bedrijven samen in Bedum.

bedum bedrijvenvoetbal Slagerij Havinga Bedrijvenvoetbaltoernooi

Afgelopen weekend stond Bedum in het teken van het Slagerij Havinga Bedrijvenvoetbaltoernooi. Twee dagen lang werd er fanatiek gevoetbald en volop gefeest in een uitverkochte feesttent, waar op beide avonden maar liefst 3.000 bezoekers samenkwamen.

ben van der burg bedum bedrijvenvoetbal Slagerij Havinga Bedrijvenvoetbaltoernooi
Ben van der Burg met het bestuur

Het evenement begon dit jaar op donderdag met een inspirerende ondernemersavond, waar Ben van der Burg als spreker optrad. Het werd een prachtige avond vol waardevolle inzichten voor de aanwezige ondernemers.

De kampioenen van 2025

Op sportief vlak waren er vier trotse winnaars. In de 7x7-categorie ging Hoeksema Schilders i.c.m. Van Dijk Keukens en Interieurbouw er met de hoofdprijs vandoor. Bij de 7x7 35+ was Kinderopvang Saamnleuk & Puurr Schoonheidssalon de sterkste. Het damestoernooi werd gewonnen door Kooistra Tuin en Dier, terwijl Gonnie Smit Hypotheken en Verzekeringen de titel pakte in de 45+ categorie.

Feesttent barstte van de energie

Beide feestavonden waren tot de laatste plek uitverkocht. Vrijdagavond zorgden Proost en een optreden van Frans Bauer voor een geweldige sfeer. Zaterdag werd het feest geopend door Turfy Gang, gevolgd door optredens van band BTMS en rapper Boef. De feesttent stond op zijn kop en de saamhorigheid was voelbaar.

frans bauer bedum bedrijvenvoetbal Slagerij Havinga Bedrijvenvoetbaltoernooi
Frans Bauer zette de zaal volledig op z’n kop!

Voorzitter Petra Makkes kijkt tevreden terug

“We zijn ontzettend blij met het verloop van het toernooi. Op een vervelende blessure na is alles zonder noemenswaardige incidenten verlopen. De sfeer was geweldig, zowel op het veld als in de feesttent. Dit evenement laat zien waar Bedum sterk in is: samen genieten van sport en gezelligheid,” aldus voorzitter Petra Makkes.

De organisatie kijkt met veel voldoening terug op deze editie en bedankt alle teams, vrijwilligers, sponsoren en bezoekers voor hun enthousiasme en inzet. Dankzij hun betrokkenheid is het Bedrijvenvoetbaltoernooi opnieuw een feest voor heel Bedum geworden. Tot volgend jaar!

houthandel harkema bedum bedrijvenvoetbal Slagerij Havinga Bedrijvenvoetbaltoernooi

Facebook TwitterLinkedin
­